Стати партнером

Пропонуємо різноманітні форми співробітництва: дизайнерам, архітекторам, проектувальникам, дистриб'юторам, дилерам, торговим представникам, магазинам, виробникам робіт!

 

Кожному з Вас ми пропонуємо індивідуальні умови роботи з нами!

Замовте зворотній дзвінок

Заповніть контактну форму, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом та відповість на всі запитання

(044) 334 45 04Порізка та виробництво
(044) 334 45 05Відділ продажу
Київ, вул. Медова 5

Порізка плитки та керамограніту

Гідрообразивне різання
Вид різу
Найменування
Опис
Ціна м.п.
Фото: Фігурний різ
Фігурний різ

Фігурне різання водою з абразивним піском (Water Jet, Гідрожет), застосовується для виготовлення деталей зі складним контуром будь-яких розмірів. Універсальна, але дорожча технологія, порівняно з алмазним різанням.

від 450,00 грн.
Фото: Виріз отвору
Виріз отвору

Завдяки технології Гідрожет став можливим виріз отвору в керамограніті, дана послуга застосовується за необхідності вирізу отвору в керамограніті під елемент декору, наприклад, під розетку, умивальник, камін.

За запитом
Фото: Панно
Панно

Панно з керамограніту можуть містити елементи з округлими, вензельними, овальними або прямими деталями. Дані вироби нарізаються за допомогою верстата гідроабразивного різання. Розмір панно не обмежені в розмірах.

від 350,00 грн.
Фото: Прямий різ
Прямий різ

Розкрій великоформатної плити розміром від 1200 мм проводиться прямолінійним різом алмазним диском на обладнанні, що має великоформатну станину і стіл.

від 450,00 грн.
Фото: Різ під кутом 45 градусів
Різ під кутом 45 градусів

У випадках стикування двох плит на кутах вертикальної поверхні застосовується різ під кутом 45 градусів. У випадку з великою плитою, це дає змогу елегантно облицьовувати кутові частини стін, як у зовнішніх, так і у внутрішніх кутах приміщень від підлоги до стелі.

від 450,00 грн.