Стати партнером

Пропонуємо різноманітні форми співробітництва: дизайнерам, архітекторам, проектувальникам, дистриб'юторам, дилерам, торговим представникам, магазинам, виробникам робіт!

 

Кожному з Вас ми пропонуємо індивідуальні умови роботи з нами!

Замовте зворотній дзвінок

Заповніть контактну форму, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом та відповість на всі запитання

(044) 334 45 04Порізка та виробництво
(044) 334 45 05Відділ продажу
Київ, вул. Медова 5

Виробництво виробів із плитки та керамограніту

Вид різу
Найменування
Опис
Ціна м.п.
Фото: Класична мозаїка 30Х30
Класична мозаїка 30Х30

Для облицювання підлог і стін у будь-яких типах приміщень підходить класична мозаїка, яку ви можете замовити з будь-якого вподобаного вами керамограніту. Мозаїка також може використовуватися для прикраси колон, стін у ванній кімнаті, у вигляді фартуха на кухні або покриття в басейнах.

від 4 200,00 грн.
Фото: Декоративна мозаїка
Декоративна мозаїка

Декоративна мозаїчна плитка дає змогу підкреслити ексклюзивність інтер'єру, завдяки нестандартним елементам на кшталт гесагон або октагон. Створити неповторний стиль у ванній, вітальні або передпокої можна за рахунок трапецієподібних вставок у стіну або на підлогу.

За запитом
Фото: Мозаїка мікс
Мозаїка мікс

Мікс - це можливість поєднувати кілька кольорів керамограніту під час виготовлення елементів, застосовується до всіх видів, крім фальшмозаїки. Індивідуальне поєднання кольорів дає змогу створити авторські інтер'єри, не вдаючись до великих витрат.

За запитом
Фото: Фальшмозаїка 30Х30
Фальшмозаїка 30Х30

До більш бюджетних варіантів оздоблення приміщення можна віднести фальшмозаїку з керамограніту. Цей варіант забезпечує легший монтаж, не може використовуватися для облицювання округлих елементів колонного типу. Виготовляється тільки однотонного кольору, ширина шва - 2 мм.

За запитом
Фото: Сходинка стандартна з насічками
Сходинка стандартна з насічками "Antislip"

Стандартна сходинка для сходів з керамограніту відмінно підходить як для технічних сходів усередині будівлі, так і для використання на вулиці. У базовому варіанті вже передбачені насічки проти ковзання.

від 270,00 грн.
Фото: Сходинка з П-подібним капіносом
Сходинка з П-подібним капіносом

Носик заповнюється спеціальним клейовим складом, не вбирає вологу, підходить для вологих приміщень і сходів на вулиці.

від 2 000,00 грн.
Фото: Сходинка з П-подібним капіносом і насічками
Сходинка з П-подібним капіносом і насічками "Antislip"

Сходинка з капіносом для сходів із керамограніту чудово підходить як для технічних сходів усередині будівлі, так і для використання на вулиці. Передбачено насічки проти ковзання.

від 2 100,00 грн.
Фото: Сходинка з Г-подібним капіносом
Сходинка з Г-подібним капіносом

Ступень Г-образным капиносом для лестницы из керамогранита отлично подходит как для технических лестниц внутри здания, так и для использования на улице.

від 1 200,00 грн.
Фото: Плінтус прямий (без обробки торця)
Плінтус прямий (без обробки торця)

Плінтус для підлоги з керамограніту використовується в приміщеннях будь-якого типу, надає підлозі завершеного вигляду і підкреслює дизайн інтер'єру. Для зовнішніх і зовнішніх кутів можливе стикування під 45 градусів.

від 350,00 грн.
Фото: Плінтус для підлоги закруглений
Плінтус для підлоги закруглений

Закручений плінтус для підлоги з керамограніту використовується в приміщеннях будь-якого типу, надає підлозі завершеного вигляду і підкреслює дизайн інтер'єру. Для зовнішніх і зовнішніх кутів можливе стикування під 45 градусів.

від 240,00 грн.
Фото: Плінтус для підлоги під 45 градусів
Плінтус для підлоги під 45 градусів

Плінтус для підлоги з керамограніту використовується в приміщеннях будь-якого типу, надає підлозі завершеного вигляду і підкреслює дизайн інтер'єру. Для зовнішніх і зовнішніх кутів можливе стикування під 45 градусів.

від 240,00 грн.
Фото: Квадрат
Квадрат

Лаконічна форма за розмірами, необхідними замовнику. Використовується для окремих фрагментів приміщень, створюючи єдине дизанерське рішення на стіни або підлогу.

За запитом
Фото: Гексагон
Гексагон

Гексагон використовується для декору стін, створюючи єдине дизайнерське рішення простору. Ця форма може бути використана окремо для оформлення особливої частини приміщення або декорування сегмента у ванній.

За запитом
Фото: Октагон
Октагон

Октагон використовується для декору стін, створюючи єдине дизайнерське рішення простору. Ця форма може бути використана окремо для оформлення особливої частини приміщення або декорування сегмента у ванній.

За запитом
Фото: Смуга
Смуга

Лаконічна форма за розмірами, необхідними замовнику. Використовується для окремих фрагментів приміщень, створюючи єдине дизанерське рішення на стіни або підлогу.

За запитом