Стати партнером

Пропонуємо різноманітні форми співробітництва: дизайнерам, архітекторам, проектувальникам, дистриб'юторам, дилерам, торговим представникам, магазинам, виробникам робіт!

 

Кожному з Вас ми пропонуємо індивідуальні умови роботи з нами!

Замовте зворотній дзвінок

Заповніть контактну форму, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом та відповість на всі запитання

(044) 334 45 04Порізка та виробництво
(044) 334 45 05Відділ продажу
Київ, вул. Медова 5

Порізка плитки та керамограніту

Алмазна різка
Вид різу
Найменування
Опис
Ціна м.п.
Фото: Прямий різ
Прямий різ

Під час виготовлення більшості інтер'єрних елементів застосовується алмазне пряме різання, що дає змогу швидко і масово виготовляти однотипні вироби, як-от квадрати смуги, або порізати квадратну плитку на прямокутну для укладання її на стіни.

від 120,00 грн.
Фото: Різ під кутом 45 градусів
Різ під кутом 45 градусів

Для спилювання торцевої частини плитки під час стикування двох плит на кутах вертикальної поверхні застосовується алмазне різання під кутом 45 градусів, також використовується під час облицювання колон, укосів і зовнішніх кутів, що дасть змогу позбутися необхідності шукати аналоги із пластику або металу.

від 240,00 грн.
Гідрообразивне різання
Вид різу
Найменування
Опис
Ціна м.п.
Фото: Фігурний різ
Фігурний різ

Фігурне різання водою з абразивним піском (Water Jet, Гідрожет), застосовується для виготовлення деталей зі складним контуром будь-яких розмірів. Універсальна, але дорожча технологія, порівняно з алмазним різанням.

від 450,00 грн.
Фото: Виріз отвору
Виріз отвору

Завдяки технології Гідрожет став можливим виріз отвору в керамограніті, дана послуга застосовується за необхідності вирізу отвору в керамограніті під елемент декору, наприклад, під розетку, умивальник, камін.

За запитом
Фото: Панно
Панно

Панно з керамограніту можуть містити елементи з округлими, вензельними, овальними або прямими деталями. Дані вироби нарізаються за допомогою верстата гідроабразивного різання. Розмір панно не обмежені в розмірах.

від 350,00 грн.
Фото: Прямий різ
Прямий різ

Розкрій великоформатної плити розміром від 1200 мм проводиться прямолінійним різом алмазним диском на обладнанні, що має великоформатну станину і стіл.

від 450,00 грн.
Фото: Різ під кутом 45 градусів
Різ під кутом 45 градусів

У випадках стикування двох плит на кутах вертикальної поверхні застосовується різ під кутом 45 градусів. У випадку з великою плитою, це дає змогу елегантно облицьовувати кутові частини стін, як у зовнішніх, так і у внутрішніх кутах приміщень від підлоги до стелі.

від 450,00 грн.